bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

5 nad Radunią – Zobacz medal

6.03.2022by DoMety
medale-5-nad-radunia

Pobiegaj w Pruszczu Gdańskim. „5 nad Radunią” to na dobry początek sezonu.
Medal będzie piękną pamiątką z tej imprezy. Pięknie się prezentuje i dostanie go każdy biegacz. Nawet jeśli nie trenujesz też możesz go zdobyć!

Do biegu pozostał niespełna miesiąc. Potraktuj to jak wyzwanie. Przygotuj się do startu, nawet jeśli dotychczas bieganie ograniczało w Twoim przypadku do pokonania kilku lub kilkunastu metrów, aby zdążyć do autobusu. Każdy rozpoczynając dzisiaj marszobiegi, jest w stanie po miesiącu pokonać ten dystans w tempie szybkiego marszu😊. Tak więc po czterdziestu pięciu minutach, jesteś na mecie.

Tam będzie czekać na Ciebie medal i gorący posiłek. Najważniejsza będzie jednak satysfakcja i to, co zrobisz dla swojego zdrowia. Nie zastanawiaj się zatem długo. Zarejestruj się TUTAJ.

Do końca marca obowiązuje stała cena – 59 złotych za pakiet startowy.

Przypomnijmy „5 nad Radunią” będzie pierwszym wydarzeniem tej aktywnej, pierwszej niedzieli kwietnia. Po zakończeniu biegu na pięć kilometrów na tę samą trasę wybiegną duathloniści. Po przebiegnięciu tego dystansu, pojadą jeszcze dwadzieścia kilometrów na rowerze, a zakończą rywalizację ponownie biegiem na dwa i pół kilometra.

Warto kibicować tym zawodnikom, bo wśród nich pojawi się Marcin Konieczny, mistrz Świata w triathlonie w grupie wiekowej 45-49 lat.