bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Ale odlot! Nocny duathlon na lotnisku w Gdańsku

Takiego wydarzenia w Gdańsku jeszcze nie było! To nie będzie zwykła impreza biegowo-kolarska. Bo czy na co dzień dostaje się okazję, by pobiec i przejechać rowerem po pasie startowym lotniska i do tego zrobić to w nocy? Każdy, kto chciałby się przekonać, jakie emocje zapewni taki start, musi się pospieszyć. Start już w nocy z 21 na 22 maja.

Wszyscy uczestnicy już otrzymali racebook. Zawodnicy znajdą w nich najważniejsze informacje dotyczące startu. Dostępny jest również przez najbliższy tydzień pod tym linkiem racebook

Przypominamy: dokonanie opłaty startowej, przygotowanie roweru i odzieży startowej, odprawa na lotnisku, jak przed prawdziwym lotem to kroki, by zostać uczestnikiem wyjątkowego wydarzenia. Do pokonania będzie dystans 5 km biegu po pasie startowym, następnie trzeba będzie wsiąść na rower i zakręcić ile pary w nogach przez 15 km nie gdzie indziej niż tam, gdzie startują i lądują samoloty. Na koniec zostanie tylko 2,5 km biegu i po przekroczeniu mety znajdziecie się w wyjątkowej i elitarnej grupie osób, które przeżyły jedyną w swoim rodzaju przygodę! Wszystko w wyjątkowej oprawie świetlnej, z asystą wozów lotniskowej straży pożarnej i innego sprzętu obsługującego Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Kuszące, ale nie czujecie się na siłach, by podołać wyzwaniu? Stwórzcie sztafetę i zróbcie to zespołowo! W pakiecie startowym znajdziecie dedykowaną koszulkę, bilet parkingowy na czas zawodów, a ponadto będziecie mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym biletów na lot WizzAir w dowolne miejsce obsługiwane przez przewoźnika. Lecicie z nami?

Każdy otrzyma koszulkę techniczną. Pamiątką wydarzenia będzie niewątpliwie medal, który otrzyma każdy finisher rywalizacji.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie https://domety.pl