bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Firma JANISZ aktywnie wspiera cykl imprez Domety.pl!

JANISZ to trójmiejski serwis blacharsko-lakierniczy, centrum likwidacji szkód komunikacyjnych, serwis mechaniczny pojazdów oraz punkt zabezpieczeń antykorozyjnych Krown. Dodatkowo JANISZ jest salonem sprzedaży samochodów używanych oraz pośredniczy przy sprzedaży ubezpieczeń wraz z porównywarką ubezpieczeń Punkta.

Jednak kompleksowość to nie wszystko, co ich wyróżnia. Firma powstała z pasji do motoryzacji, która towarzyszy firmie JANISZ od lat. Udział w rajdach samochodowych, budowa pojazdów do sprintów samochodowych oraz dzielenie się emocjami podczas wymagających i niebezpiecznych odcinków wyścigów górskich to aspekty, które stanowią motor napędowy do utrzymania koncentracji na aż tak wielu płaszczyznach związanych z motoryzacją.

Sam prezes, który jest kierowcą rajdowym-emerytem, nie rozstał się ze sportem i jest biegaczem maratońskim. Firma dzieli się swoją pasją, wiedzą oraz doświadczeniem z klientami. Pomimo ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży, z sportową determinacją  firma rozwija się, aby oferowane naprawy blacharsko-lakiernicze, mechaniczne oraz działania w segmencie likwidacji szkód komunikacyjnych spełniały najwyższe standardy. Firma JANISZ wykonuje naprawy o każdym stopniu trudności, a niewiele kwestii związanych z motoryzacją jest jej obcych.

Oczkiem w głowie oraz główną formą działalności jest serwis blacharsko-lakierniczy i centrum likwidacji szkód. W tak silnie stresujących sytuacjach, jakimi są kolizje drogowe, załoga zdaje sobie sprawę z faktu, że skomplikowane procedury biurokratyczne bywają uciążliwe. Wystarczy jeden telefon, aby ograniczyć formalności  klientów do absolutnego minimum. Janisz oferuje pomoc w zgłoszeniu szkody do ubezpieczyciela, zajmuje się realizacją naprawy oraz oferuje pojazd zastępczy ze stale unowocześnianej floty w taki sposób, aby  klienci odczuli dyskomfort wydarzeń w jak najmniejszym stopniu.

Już dzisiaj wejdź na stronę internetową firmy Janisz i przekonaj się Sam jak wiele udogodnień przygotował dla Ciebie oficjalny partner Domety.pl!