bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

KAMELEON PARTNEREM NOCNEGO DUATHLONU W PORCIE LOTNICZYM GDAŃSK 2023!

Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk zbliża się wielkimi krokami! Sponsorem całego wydarzenia jest aplikacja Kameleon.

Kameleon to program lojalnościowy, w formie aplikacji mobilnej, który działa w 800 sklepach, kawiarniach i restauracjach znajdujących się zarówno w mieście, jak i na lotniskach w Polsce.

Użytkownicy kupując produkty z kartą Kameleon, zbierają wirtualne złotówki, które wracają w formie bonów 5 zł i 15 zł do wykorzystania na kolejne zakupy w dowolnym punkcie objętym programem.

W aplikacji znajdują się kupony rabatowe na ulubione produkty z różnych kategorii m.in. książki (np. w Inmedio, Relay), art. spożywcze (1Minute), napoje (So Coffee, 1Minute Smacznego!) czy perfumy i kosmetyki (Aelia Duty Free).

 

Użytkownicy otrzymują też stały rabat – 10% na zakup kosmetyków i perfum w sklepie aelia.plStałe rabaty są też na kawę, hot-doga i kanapkę! W sklepach objętych programem, dowolna kawa z aplikacją kosztuje zawsze o 3 zł mniej, a hot dog i kanapka z aplikacją są zawsze tańsze o 2 zł.

Już dzisiaj zapisz się na Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk, zainstaluj aplikację Kameleon (dostępna w AppStore oraz Sklepie Play)  i ciesz się zniżkami i rabatami w oczekiwaniu na start imprezy!

Dołącz do Nas już dziś!

 

 

(Art. sponsorowany)