bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Nocny Duathlon: Airport Gdańsk, impreza dla wszystkich i dla każdego.

Zabierz swoich bliskich.

 

Każdy zawodnik biorący udział w zawodach przechodzi procedurę obwiązującą każdego pasażera wylatującego z lotniska w Gdańsku. Duathloniści znajdą się w strefie AirSide, do której wyjątkowo będą mogli zabrać swoich kibiców. Każdy będzie mógł liczyć na wsparcie najbliższych. Zapisując się na zawody wystarczy zgłosić na swoim formularzu osoby towarzyszące. Mogą to zrobić również osoby, które już opłaciły pakiety startowe. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Prezesem Zarządu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku – Tomaszem Kloskowskim.

YouTube player

 

Jedyne takie zawody w Polsce.

 

Duathlon to wyjątkowe zawody biegowo-rowerowe, w niezwykłym miejscu, bo na gdańskim lotnisku. Rywalizacja odbędzie się w nocy 27/28 maja 2023.To jedyne takie wydarzenie na polskich lotniskach, wyjątkowe pod każdym względem.

Zawodnicy pokonają dystans sprinterski: 5 kilometrów biegiem, następnie 15 kilometrów na rowerze i 2,5 kilometra biegiem. To jest impreza dla fanów kolarstwa i biegania, ale nie tylko dla profesjonalistów. Zapraszamy szczególnie amatorów. Można trasę pokonać indywidualnie. Jest też możliwość wystartowania w sztafecie, zarówno dwu- jak i trzyosobowej. Jeśli chcecie to zrobić razem z rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami, te zawody są dla Was. Stwórzcie team i już dziś zamawiajcie pakiety startowe. Szczegóły na stronie domety.pl.

Start pod gwiazdami.

Nocny Duathlon Airport Gdańsk zacznie się około godziny 1.00 w nocy z soboty na niedzielę 27/28 maja. Zakończy się około 3.00.

Szczegółowy program zawodów i informacje organizacyjne będziemy publikować wkrótce.

Zapisy już możliwe,

indywidualne https://elektronicznezapisy.pl/event/7737.html

2-osobowe sztafety https://elektronicznezapisy.pl/event/7904.html

3-osobow sztafety https://elektronicznezapisy.pl/event/7905.html

 

Zawody odbywają się w cyklu domety.pl. Partnerem wydarzenia jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Sponsorem głównym jest firma Lagardere, właściciel marki Kameleon. Imprezie patronuje Marszałek Pomorski Mieczysław Struk, Partnerem duathlonu jest Miasto Gdańsk.