bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Półmaraton Pruszcz Gdański nową propozycją wśród imprez na rok 2023.

Bieg na dystansie 21 km i 95 m rozpocznie kolejny sezon zawodów, które odbędą się w ramach przyszłorocznego cyklu. Półmaraton Pruszcz Gdański odbędzie się 19 marca 2023 roku. Będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swojej dyspozycji przez wielu biegaczy, którzy zamierzają pobiec tydzień później maraton w Warszawie lub w kwietniu w Poznaniu.

Jak przepracowałeś zimę? W jakiej jesteś formie u progu nowego sezonu? Sprawdź się w Pruszczu Gdańskim. Adrenalina znowu zacznie się szybciej wydzielać, krew szybciej krążyć, endorfiny dadzą więcej energii.

Trasa biegu poprowadzi ulicami i ścieżkami pieszo-rowerowymi w centrum miasta, ale także pruszczańską obwodnicą, czyli ulicą NSZZ Solidarność w kierunku Rokitnicy. Biegacze dwukrotnie pokonają około dziesięciokilometrową pętlę. Rozpoczęcie już o godzinie 10.00 w niedzielę 19 marca 2023 roku. Start i meta na Stadionie Sportowym CKiS w Pruszczu GD. przy ulicy Chopina. Również tam w budynku Centrum Kultury i Sportu mieścić się będzie Biuro Zawodów. Każdy z biegaczy po ukończeniu zawodów otrzyma pamiątkowy medal. Dla najszybszych przewidziane są również puchary i nagrody rzeczowe w kategoriach open oraz grupach wiekowych.

Imprezą towarzyszącą będzie „Piątka nad Radunią”.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Zapisz się i wystartuj w imprezach organizowanych przez domety.pl.