bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Leszek Śledziński chce znowu wystartować w nocnym duathlonie na gdańskim lotnisku. Ten popularny szczególnie wśród triathlonistów youtuber wraca do Gdańska, bo pamięta niezwykłe emocje towarzyszące ubiegłorocznemu startowi.

YouTube player

Leszek to były radiowiec i wciąż wielki miłośnik kolarstwa. Napisał ciekawą książkę, która jak opisuje wydawca… „nie jest zwykłym poradnikiem o rowerach. Nie jest to też opowieścią o skutecznym zrzuceniu zbędnych kilogramów poprzez sport. Ani o pierwszych treningach czy zdrowej diecie.” Jego książka to szczera i prawdziwa historia o wychodzeniu z bagna własnych kompleksów, problemów ze sobą, zdrowiem i światem. Leszek Prawie.PRO przeszedł całą tę drogę, popełnił masę błędów, wiele się nauczył i dziś jest w zupełnie innym miejscu. Podpowiada jak stać się lepszą wersją siebie, uświadamia ile nierozwikłanych problemów pozwala pokonać sport. Bez względu na to, ile masz lat, jak wyglądasz i ile posiadasz na koncie, możesz wygrać siebie.

Nie wiesz, czy sport to coś dla ciebie, czy masz na to czas i czy wytrwasz? Poznaj Leszka, a może poczujesz dobrą energię i chęć do zmian.

YouTube player

Leszek Śledziński opowiada szczerze o sobie, ale też powraca do nocnego duathlonu sprzed roku. Obejrzyj i posłuchaj, a może i Ty postanowisz wystartować w nocnym duathlonie na gdańskim lotnisku. Te zawody już w nocy z 27 na 28 maja. Zapisy dla startujących indywidualnie,  możesz wystartować w dwu lub trzyosobowych sztafetach. Możesz zabrać także swoich kibiców.