bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

TEAMy na START!

23.05.2024by DoMety

Zapraszamy triathlonowe drużyny na start w Działdowie! Jak można połączyć zawody na wysokim sportowym poziomie z rodzinnym kibicowaniem i świętowaniem na mecie? Przekonaj się zapisując swoją drużynę do tej przyjacielskiej rywalizacji.

 

Gwarantujemy dobry asfalt, bardzo szybką trasę biegową i pływanie w działdowskim Zalewie!

W sztafetach:
– jeden zawodnik biegnie : płynie, drugi: jedzie na rowerze, a trzeci: biegnie.

Dla absolutnych amatorów, chcących poczuć ten niezwykły klimat jest opcja na dystansie 1/8 IM:
– zawodnik nr 1 – pływanie – 475 m
– zawodnik nr 2 – jedzie na rowerze 22,5 km
– zawodnik nr 3 – biegnie 5,250 km

Ci bardziej zaawansowani mogą wystartować na dystansie dwa razy dłuższym, czyli ¼ IM ( 950m/45km/10,5km).

Symboliczną pałeczkę sztafetową stanowi opaska na rzep ze specjalnym czipem do pomiaru czasu przyczepiona do nogi, a przekazywana w strefie zmian. To impreza dla każdego: wyczynowców jadących na rowerach szosowych lub czasowych i również dla amatorów jeżdżących na rowerach crossowych czy innych, nawet miejskich chociaż nie przystosowanych do ścigania, to jednak pozwalających na przeżycie pięknej triathlonowej przygody. Jeśli zatem jeździsz na rowerze zaproś do swojej drużyny kogoś kto pływa i tego, kto pobiegnie. Możecie stworzyć sztafetę rodzinną lub firmową. Bawmy się aktywnie w ten pierwszy weekend czerwca😊

KAŻDY ZAWODNIK OTRZYMA ORYGINALNY MEDAL, a w pakiecie startowym bidon i żele regeneracyjne. Po zawodach po ceremonii dekoracji, quiz z losowaniem nagród, wśród których prezenty od Sponsora tytularnego – firmy Hoffer – producenta eleganckich i praktycznych mebli.

Razem stwórzmy niepowtarzalne zawody!