bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

WSPÓLNIE DLA WISŁY – RAZEM Z ACO!

24.06.2024by DoMety

ACO Polska, w partnerstwie z Fundacją Biznes dla Klimatu, zaprasza do udziału w niezwykłej wyprawie rowerowej „WSPÓLNIE dla Wisły”. To wydarzenie łączy pasję do rowerów z troską o naszą „królową rzek” – Wisłę. Jadąc razem podkreślamy nasze zaangażowanie w ochronę środowiska!

ACO jest znane z inicjatyw proekologicznych, w tym roku postanowiliśmy połączyć swój projekt sportowy ACO Bike Team Adventure 2024 z akcją organizowaną przez Fundację Biznes dla Klimatu: „WSPÓLNIE dla Wisły”. To wyjątkowe połączenie sportu i ekologii ma na celu podkreślenie naszego zaangażowania w ochronę Wisły – największej polskiej rzeki, która jest domem dla tysięcy stworzeń i kluczowym elementem naszych ekosystemów.

Wisła, nasza „królowa rzek”, pełni niezastąpioną rolę w utrzymaniu bioróżnorodności. Tworzy wyspy, wspiera życie wielu gatunków roślin i zwierząt, i w obliczu zmian klimatycznych wymaga naszej wspólnej troski oraz ochrony. Jako PARTNER inicjatywy „WSPÓLNIE dla Wisły” ACO staje na czele działań na rzecz jej ochrony. Przez sport, chcemy nie tylko promować zdrowy styl życia, ale także edukować i mobilizować społeczność do ochrony naszej rzeki.

Integracja ACO Bike Team Adventure 2024 z akcją „WSPÓLNIE dla Wisły” oznacza, że tegoroczne wydarzenie rowerowe będzie przebiegać pod hasłem „WSPÓLNIE dla Wisły” – Jedziemy razem na rzecz ochrony Wisły!

Dołącz do ACO Bike Team Adventure 2024! Jedź z nami na rzecz ochrony Wisły!

Do zobaczenia na trasie!