bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Wystartuj w duathlonie na lotnisku i wygraj bilety lotnicze!

Linie lotnicze Wizz Air i Port Lotniczy Gdańsk ufundują podróż do jednego z miast w Europie. Nagród i niespodzianek będzie o wiele więcej. A już za kilka dni do wygrania będą pakiety startowe na duathlon.

Duathlon Airport Gdańsk, czyli bieg połączony ze ściganiem na rowerze, zostanie rozegrany w nocy z 21 na 22 maja 2022. Trasa zawodów będzie biegła po drodze kołowania i startowej gdańskiego lotniska.

Osoby, które ukończą zawody, wezmą udział w losowaniu głównej nagrody. By otrzymać bilety lotnicze, wybrany zawodnik, będzie musiał odpowiedzieć na trzy pytania, związane z gdańskim lotniskiem. Obiecujemy, że nie będą one trudne. Laureat otrzyma voucher do wymiany na dwa bilety lotnicze linii Wizz Air na lot z Gdańska do jednego z miejsc w Europie, do zrealizowania do końca 2022 roku.

Zapisy na duathlon są wciąż otwarte.

Pakiety startowe na tę imprezę będzie można także wygrać w konkursie, który już za kilka dni ogłosimy na FB Portu Lotniczego Gdańsk. Do zdobycia będzie pakiet indywidualny dla zawodnika, który wystartuje w biegu i jeździe na rowerze. Drugi pakiet będzie dla sztafety dwuosobowej, a trzeci dla trzyosobowej. W zawodach na lotnisku do pokonania będzie 5 kilometrów biegiem, 15 kilometrów na rowerze i na koniec 2,5 kilometra biegiem.

am