bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

DOMETY.PL wspierane przez Fundusze Europejskie

18.07.2023by DoMety

Sprzęt zakupiony w ramach projektu grantowego IMPULS zostanie wykorzystany podczas organizacji Imprez w cyklu domety.pl . Imprezy triathlonowe, które składają się  z połączenia rywalizacji podczas pływania, jazdy na rowerze i biegania wymagają dużej ilości sprzętu wykorzystanego podczas zawodów. Przygotowanie zawodów wymaga ogromnego zaangażowania organizacyjnego i sprzętowego. Dlatego też w ramach projektu dofinansowano min: zakup bramy reklamowej START/META wielkości 8×4,5m, pachołki do wyznaczania trasy rywalizacji czy składane namioty, w których może się znaleźć Biuro Zawodów lub też zaplecze techniczne podczas każdego z eventów.

Dofinasowanie objęło także zakup sprzętu nagłośnieniowego do użytku podczas plenerowych imprez sportowo-rekreacyjnych – triathlonów, duathlonów oraz biegów ulicznych i czy crossowych. Bardzo ważna część wyposażenia zapewni oprawę dźwiękową wydarzeń ( spiker-prowadzenie imprezy, dj lub zespół muzyczny – oprawa muzyczna).

 

www.domety.pl to przestrzeń dla promocji wydarzeń, ale i ludzi opowiadających o swoich pasjach, celach i wyznaczonych metach, do których podążają. Dlatego w tym celu nagrywane są rozmowy promujące wydarzenia, a wkrótce rozpocznie się cykl nagrań podcastów, którego bohaterami najczęściej będą sami zawodnicy startujący w takich imprezach. Potrzebne do tego jest Studio Nagrań, które pozwoli na nagrywanie materiałów promocyjnych, reklam i rozmów na stronę www.domety.pl jako podcastów. Konieczny sprzęt i wyposażenie potrzebne do realizacji nagrań pojawiających się na stronie projektu, jak kamera Canon EOS 50, czy trzy mikrofony Rode i konsoleta RodeCaster Pro II  zostały dofinansowane przez Unię Europejską.

Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej wyniosło 90.300,70 zł.