bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

WYSTARTUJ W BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI Z PORTEM GDAŃSK 2023!

5.09.2023by DoMety

Już 11 listopada będziecie mogli pobiec i pomaszerować z kijami na dystansie 10 km. Impreza wsparta przez Port Gdańsk zgromadziła w pierwszej edycji w sumie prawie ośmiuset zawodników. W tym roku czeka na Was nieco zmodyfikowana względem zeszłorocznej edycji trasa.

Tegoroczna meta biegu przewidziana jest w okolicach gdańskiego Domu Zdrojowego. To tam mieścić się będzie biuro zawodów. W jego okolicy odbędą się biegi dzieci i młodzieży oraz ceremonia dekoracji. Biegacze zmierzą się z trasą, która poprowadzi nadmorskim deptakiem wzdłuż ulicy Jelitkowskiej, a także szutrowymi ścieżkami Parku Reagana, prowadzącymi w kierunku gdańskiego Portu, a wystartują jak w roku ubiegłym z okolic falochronu zachodniego na wysokości zielonej latarni. Szczegółowy plan trasy dostępny jest TUTAJ.

Oprócz biegu głównego, tak jak i w zeszłym roku przewidziane są również biegi dla najmłodszych. Starty dzieci odbędą się na placu przy Domu Zdrojowym.

 

Już dzisiaj dołączajcie do zapisanych zawodników, śledźcie nasze Social Media i rejestrujcie się poprzez: https://elektronicznezapisy.pl/event/7740/strona.html